Spółdzielnia Inwalidów Odrodzenie
 

O firmie

Spółdzielnia Inwalidów „Odrodzenie”
jest Zakładem Pracy Chronionej działającym w branży meblarskiej ponad 60 lat. Firma nasza mieści się w Oleśnie (w województwie opolskim), przy ul. Akacjowej 4.   

Zajmujemy się produkcją mebli tapicerowanych. Wykonujemy wszystkie elementy i podzespoły w zakładzie zwartym, w nowoczesnych halach stolarni, szwalni i tapicerni. Nasz dział technologiczny może przygotować każdy wzór mebla, zgodnie z obowiązującymi trendami oraz oczekiwaniami klientów.
Na życzenie naszych odbiorców jesteśmy w stanie wyprodukować meble według dostarczonych wzorów. Głównie wykonujemy meble pojedyncze typu tapczany jedno- lub dwuosobowe oraz kanapy, wersalki, sofy i narożniki.   

Meble nasze cechuje wysoka jakość za rozsądną cenę. Wykonane są z najlepszych materiałów znanych producentów krajowych i zagranicznych. Większość naszych mebli posiada funkcję rozkładania do spania i pojemnik na pościel. Meble wykonane są na formatkach sprężynowych typu bonell, o dużym komforcie użytkowania. Wyposażone są w łatwy system rozkładania, dzięki zastosowaniu wspomagających układów sprężynowych.
 
Zapraszamy do współpracy.
 

Zakład nasz korzystał z programu PARP w ramach Dotacji na kapitał obrotowy ( działanie 3.4. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój ). Pomoc ta skierowana została na środki obrotowe, które pomogą nam utrzymać bieżącą produkcje i zachować miejsca pracy. Wartość projektu 334 481,46 zł.

 
Licznik odwiedzin: 4479
Informacje zawarte na stronie nie są ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Ze względu na specyfikę mebli tapicerowanych, wymiary podane na stronie mogą się różnić od rzeczywistych,
także zdjęcia mebli oraz tkanin pełnią funkcję poglądową. Dokładne informacje o meblach znajdą Państwo w salonach meblowych.